Eva Tampírová
hypoteční makléřka - České Budějovice
vázaný zástupce GEPARD FINANCE a.s.
IČ: 721 88 731

Pražák 123
389 01 Vodňany

Mobil
+420 776 589 787

 

Reference

Děkuji VÁM VŠEM za spolupráci. Věřím, že z nového bydlení máte radost. Děkuji, že pro Vás mohu zajišťovat financování nemovitosti. Vynasnažím se, abych Vaši důvěru nezklamala.

Níže zveřejňuji několik milých slov, které mi posíláte. Pochvalná slova jsou pro mě nabíjející a inspirující zároveň. Spolehněte se, že právě Vaše spokojenost je pro mě tím největším měřítkem profesionality.

--

PODĚKOVÁNÍ A POCHVALA

Jednička ve svém oboru, profesionální avšak přátelské jednání, pokud váháte na koho se obrátit s vyřízením hypotéky na bydlení, paní Tampírová Eva je jasná volba.

Paní Tampírová nám pomohla s vyrizenim hypotéky od A-Z. A to z toho důvodu, že jsme mladý pár a jak všichni víme v dnešní době získat hypotéku není jednoduché, ale díky ochotě a kvalitní práci paní Tampirové vše proběhlo bez komplikaci a šťastným koncem.

Veškeré podklady připravila vždy ve stanovených termínech a potřebné kvalitě. Komunikace byla vždy jasná, rychlá a vezla se vždy v duchu plnohodnotné upřímnosti, žádné tzv. "bulíky na nos" jako někteří hypoteční specialisté zkoušejí za vidinou vlastního prospěchu.

Můžeme jenom doporučit a chválit.

Tímto bychom ještě jednou chtěli moc poděkovat za veškerou trpělivost a vstřícnost a ochotu vše vysvětlit i několikrát dokola. Proste ÚŽASNÝ člověk a profesionál v jednom.

Děkujeme:-)

S pozdravem Ing. Tereza Vrzáková


 

SPOLUPRÁCE BYLA PŘÍJEMNÝM PŘEKVAPENÍM

Vážení,

spolupráce s paní Tampírovou pro nás byla velice příjemným překvapením. Poté, co jsme obešli několik bank, prostudovali na internetu různé návody a názory, a měli jsme jasnou představu, co chceme (i co nechceme), jsme vlastně náhodou narazili na její webové stránky.

Poslali jsme dotaz, aniž bychom čekali více než jinde, a další spolupráce byla ve znamení geparda - neuvěřitelně rychle, a přitom velmi elegantně, nám zařídila přesně to, co jsme požadovali, a to za ještě lepších podmínek, než jsme tušili.

Takže superlativy, její telefonní číslo máme uložené a těšíme se na další spolupráci.

MUDr. Aleš Chrdle, Mgr. Michaela Chrdlová


VELIKÉ DÍKY A UZNÁNÍ

Paní Tampírovou jsem oslovila kvůli neúspěšných pokusech při vyřízení hypotéky,našla jsem ji na webu a jejich osobních stránkách. Po přečtení kladných recenzí jsem ji oslovila, velmi mě zaujala její rychlost odpovědi i přesto ze jiz bylo dva dny před svátky. Po první schůzce mně dokázala říci moje šance i výběr banky.

Byla velmi pohotová,vše mně srozumitelně vysvětlila a nejvíce mě udivovala její ochota a rychlost vyřízení a příjemné vystupování. Dnes se již usmívám, neboť vše dobře dopadlo a hypotéka je kladně vyřízena.

Paní Tampírové patří moje VELIKÉ DÍKY A UZNÁNÍ, neboť spousta poradců jde jen za ziskem než s ochotou pomoci i v tak složitých situacích a Paní Tampírová je opak, snaží se udělat maximum pro klienta.

Přeji paní Tampírové mnoho úspěchu a další spokojené klienty a určite se na ni ráda obratím i do budoucna.

S pozdravem Hosnedlová


 

Dobrý den, paní Tampírová,

rádi bychom Vám touto cestou chtěli ještě jednou poděkovat za Vaši ochotu, vstřícnost a flexibilitu, ohledně naší hypotéky. Paní Tampírová si na nás udělala čas, kdykoliv jsme potřebovali a byla vždy připravena, vždy reagovala na telefon i o víkendu, v bance vyřídila vše v co nejkratším možném termínu. Všem mohu paní Tampírovou jen doporučit a i teď po vyřízení hypotéky se na ní můžeme obrátit... 

Moc děkujeme Novákovi


 

Poděkování od spokojené klientky

Dobrý den, ráda bych Vám, paní Tampírová, touto cestou ještě jednou poděkovala za vyřízení mé hypotéky. Vaši ochotu, vstřícnost a přístup ke klientovi vůbec, mohu jen doporučit. Přeji Vám proto mnoho nových a tak jako já, spokojených klientů.

S pozdravem Ivana Šindelková


 

S paní Evou Tampírovou spolupracuji již téměř 10 let.

Léta spolupráce prověřila, že si paní Tampírová profesionálně poradí i se složitými případy financování koupě nemovitosti hypotéčním úvěrem. Obdivuji její pracovitost, elán, vstřícnost a lidský přístup ke klientům, kterého si cením především. Vím, že mohu všem svým klientům, kteří kupují nemovitost a hledají vhodný úvěr, paní Evu Tampírovou s důvěrou doporučit. Za léta praxe v realitní a developerské činnosti, jsem se setkala s řadou finančních poradců a mohu potvrdit, že málokterý se svým přístupem paní Tampírové vyrovná.

Přeji mnoho úspěchů a těším se na další spolupráci.

Ing. Silvie Šťovíčková
Realitní kancelář PŘEHLED REALIT České Budějovice
www.prehledrealit.cz


 

Vynikající komunikace a skvělý přístup

Dobrý den,
ráda bych tímto poděkovala paní Evě Tampírové z GEPARD FINANCE České Budějovice. Kromě naprosto profesionální práce bych ráda zmínila vynikající komunikaci, skvělý přístup, pracovitost (p. Tampírová mi na dotazy odpovídala ve svém volném čase a dokonce i o víkendu) a v neposlední řadě trpělivost. Na všechny naše setkání byla dokonale připravena, s čímkoliv jsem se na ní obrátila (a bylo to docela často), vše mi ochotně vysvětlila a veškeré podklady mezi bankou a mnou zajišťovala v co nejkratším možném termínu.

Vzhledem k mému vlastnímu časovému vytížení si neumím představit, jak bych sama vyřizovala všechny nezbytné formality spojené s financováním bydlení.

V případě potřeby se na ní v budoucnu s důvěrou obrátím a ostatním potenciálním klientům vřele doporučuji!

S pozdravem
Vosejpková Andrea


 

Naprosto profesionální přístup rychlost a flexibilitu

Dobrý den paní Evo Tampírová,

děkuji vám mnohokrát za vyřízení hypotéky a celkově všech věcí s tím spojených. Oceňuji naprosto profesionální přístup rychlost a flexibilitu, s jakou jste hypotéku vyřídila a i veškeré dokladování navzdory tomu, že jsem v té době pracoval v zahraničí mimo EU, takže všechno bylo o moc složitější. Stala jste se po tyto dny součástí mé rodiny a já zůstávám vaším dlužníkem. Všem svým nejbližším vás mohu jenom doporučit.

Hezký den přeje

Ing. Jan Kovačik


 

Petr Kuneš - středa 23. říjen 2019

Flexibilita, ochota, tah na branku. Perfektní!


 

petra-jordanova - úterý 16. červenec 2019

Skvěla-spolehliva


 

Harhaj Michal - pondělí 7. leden 2019

Odborník na svém místě! Ochotná a schopná!


 

Chrdle Aleš - pondělí 26. listopad 2018

Naprostá spolehlivost, super spolupráce, doporučuji všem svým známým.


 

 

Napište mi také svoji zkušenost

Kontaktujte mě