Logo
Sazby hypoték na historickém minimu. Hypotéku vám zajistím se sazbou od 1,99 % - Eva Tampírová
Vytisknout tuto stránku

Sazby hypoték na historickém minimu. Hypotéku vám zajistím se sazbou od 1,99 %

Vývoj úrokových sazeb hypoték má letos jasný trend a tím je strmý pád. Hypotéky tak pokořily loňský rekord a jejich sazby se dostaly na historické minimum. Díky Gepard Finance můžete získat hypotéku s vynikajícím úrokem 1,99 %.

Spočítejte si, jakou získáte hypotéku v nejpřesnějším srovnávači všech hypoték na trhu.

Úrokové sazby hypoték na minimu

Hypotéky v letošním roce předvedly hned tři měsíce po sobě pád sazeb na historické dno. Průměrná úroková sazba nakonec v červnu klesla až k rekordním 2,75 %. Banky tradičně přichází v letních měsících s mnohými akčními nabídkami, což sráží úrokové sazby dolů. Moji klienti mohou dosáhnout na sazby začínající již na 1,99 %, jak vyplývá z online porovnání hypoték.

Protože Gepard Finance disponuje silnou pozicí na trhu, dokážu mým klientům zprostředkovat hypotéku velmi levně. Aktuálně se sazbami od 1,99 %, což je naprosto vynikající sazba a troufnu si říci, že lepší už to dlouho nebude.

Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku

Hypoteční kalkulačka nabízí přehledné srovnání úrokových sazeb. Každý z uživatelů kalkulačky si může během několika kliknutí ověřit, na jakou sazbu dosáhne s ohledem na zadané parametry. Nejde ale jen o to, zda má hypotéka nejnižší úrokovou sazbu. Hypoteční kalkulačka poskytuje základní porovnání nabídek. Je pak ale na další analýze hypotečního makléře, který produkt klientovi nejvíce sedne v závislosti na jeho individuálních potřebách.

Najděte si nejlepší sazbu hypotéky zde!